WhatsApp
Yükleniyor...

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO
SEO

SEO

SEO Nedir ? 

Web sitenizin sektörünüzde ön plana çıkıp hedep kitlelere rakiplerinizin önüne geçmesi için bir takım ayarlamaların yanı sıra gerekli seo çalışmaları yapılmaktadır. Arama motorlarında üst sıraları hedefleyen kişi ve kuruluşların kullanmış oldukları web sitelerinin internet ortamında prestij sahibi olması adına yapılan çalışmaların geneli seo çalışması adı altında toplanmaktadır. Sade , ulaşılabilir , seo dostu , işlevsel siteler her zaman için kullanıcılar için çekici olmaktadır. Aynı zamanda arama motorları bu maddelerin hepsini geçerli kılmaktadır.

Google Neleri Sever ?

Arama motolarının en öne çıkanı GOOGLE ülkemizde aktif olarak kullanılmaktadır. Tabi bu durum web siteniz için seonun ( Google da üst sıralarda görünmenizin) önemini artırıyor. Görünüm olarak gözünüz hitap eden , makale yapısında özgün içerikler , site içerisinde kullanılan görsellerin yerleştirilmesi , sitenizin açılış ve dolaşım hızının olması Google için en önemli etkenler arasında yer almaktadır.